SPSS Üzerine Okuması Gereken Kitaplar

SPPS programını kullanarak SPSS veri analizini yapmak isteyen kişiler birçok kaynağa ulaşabilmektedir. Bunun en önemli sebepleri arasında ise SPSS programı indirme imkanına sahip kişiler izlediği videolar veya okuduğu kitaplar aracılığıyla SPSS 22 programını kullanmayı öğrenmektedirler. Bu yazı kapsamında en çok tercih edilen ve SPSS ile ilgili olan kitaplara ulaşabilirsiniz.

1.Spss Kullanma Kılavuzu – Spss İle Adım Adım Veri Analizi

2. Sosyal Bilimlerde SPSS’le Veri Analizi

3. SPSS Uygulamalı Bilimsel Araştırma Yöntemleri

SPSS konusunda uzmanlaşmak veya ücretsiz SPSS analizi yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği 3 temel kitap yukarıda belirtilmiştir. Özellikle SPSS tablo yorumlama veya SPSS analizi konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için önemli bir yol gösterici olan bu kitaplar sizlerin tıkandığı yerlerde yol gösterici bir rol oynayacaktır. SPSS kitap tavsiyesi arayan kişilerin birçok anlamda işini kolaylaştıracak olan yukarıdaki 3 kitaptan size uygun olanı seçerek analizlerinizi daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

Tezli yüksek lisans, tezsiz yüksek lisans veya doktora seviyesinde eğitim gören kişilerin sıkça tercih ettiği bu kitaplar akademisyenler tarafından da tercih edilmektedir.

SPSS konusunda bilgi sahibi değilseniz ve çalışmalarınızda SPSS programını kullanmak zorundaysanız fiyat teklifi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir