Atıf Tarama Yöntemleri ve Atıf Tarama Siteleri Nelerdir?

Atıf Tarama Yöntemleri ve Atıf Tarama Siteleri Nelerdir

Atıf tarama yöntemleri ve atıf tarama siteleri nelerdir? konusunun incelendiği bu yazımızda birçok önemli bilgiyi bulabilirsiniz. Özellikle atıf tarama yöntemleri ve sizlere yapılan atıfları bulmada belli başlı sitelerden destek alabilirsiniz.

Atıf Tarama Yöntemleri ile ilgili olarak aşağıdaki sitelerden faydalanabilirsiz:

Sobiad: https://atif.sobiad.com/

Atıf Dizini: https://www.atifdizini.com/

TÜBİTAK Ulakbilim: https://www.ulakbim.gov.tr/

Atıf tarama yöntemleri haricinde makale atıflarının, tez atıflarının veya diğer bilimsel atıfların otomatik olarak eklendiği bazı siteler bulunmaktadır.Aşağıda açıklamaları verilen sitelere üye olarak akademik yayınlarınızı sisteme girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ilgili web siteleri sizin yayınlarınızla ilgili bir atıf tespit ettiğinde sisteminize otomatik olarak yansıtmaktadır.

  •  Google Scholar: Google Akademik, 20 Kasım 2004 tarihinde Google tarafından hizmete alınan ve sadece akademik makaleler ve konularda arama yapan bir arama motorudur. Konuların altındaki atıflar bölümünde makaleye atıfta bulunan diğer makalelerin sayısını ve o makalelerin listesini verir. Atıf tarama yöntemleri ve atıf tarama siteleri arasında önemli bir konumda olan Google Daha detaylı bilgi için tıklayınız
  •  Academia:  Web sitesi, kullanıcılarının bir profil oluşturmasına, çalışmalarını yüklemesine ve ilgilenilen alanları seçmesine izin veriyor. Ardından kullanıcı benzer ilgi alanlarına sahip kişilerin ağlarına göz atabilir. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.
  •  Researchgate: ResearchGate, bilim adamları ve araştırmacılar için makaleleri paylaşmak, soru sormak ve cevap vermek ve ortak çalışanlar bulmak için bir Avrupa ticari sosyal ağ sitesidir. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Atıf tarama yöntemleri ve atıf tarama siteleri hakkında detaylı bilgilerin sunulduğu bu yazımızda sizlere atıflarınızı nasıl bulacağınız hakkında detaylı bilgiler sunduk. Bu doğrultuda merak ettiğiniz ve danışmanlık istediğiniz konularda bizimle iletişime geçebilirisiniz. Sizlere hızlı bir şekilde dönüş yaparak çalışmanız hakkında destek olmaktan mutluluk duyarız.

Atıf tarama yöntemleri ve atıf tarama siteleri nelerdir?” konu başlığından yola çıkarak hazırlanan bu yazı ile ilgili geliştirmemizi istediğiniz konularda bize yazabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Yorum yapılmamış

  1. Несмотря на то, что БК 1xbet официальный сайт зеркало содержит официальную лицензию и зарегистрирована на Кюрасао, Нидерландских Антильских островах, в РФ ее вебсайт систематически блокируется. Однако клиентов конторы это не может волновать, поскольку управление фирмы выполнило соответствующие операции в правильном направлении, обеспечив всем своим посетителям возможность прохода на сайт в любое время, даже при условии блокирования главного сайта 1xbet. Основания блокирования сайта В Рф принят закон, ограничивающий или запрещающий функционирование букмекерских компаний, которые не выполняют последующие требования: Реальная процедура регистрации в пределах РФ, получение лицензии и оплата налогообложения в бюджет. Вход в состав СРО. Потому, что букмекерская контора уже имеет в распоряжении транснациональную лицензию, ее представители посчитали требования государства повышенными, за что подверглась блокировке. За последние 3 года функционирования 1xbet на территории России по решению судебного органа было заблокировано более 500 доменных имен. Только все это не препятствует фирме возобновлять деятельность, а ее клиентам использовать все разделы сайта, делать ставки и выигрывать деньги. Каким способом зайти на заблокированный ресурс С целью обойти блокировку, представители компании предоставляют всем своим игрокам вход к зеркалам 1xbet. Войти на работающую сборку проекта можно посредством ссылки 1xbet зеркало. Это несложный и комфортный метод пользования БК. Во время использования рабочего зеркала сохраняются абсолютно все индивидуальные данные, включая счета и учетка, вдобавок зеркало точно повторяет официальный портал. Он столь же высококачественно предохранен и целиком безопасен для выполнения игровых ставок, ввода и вывода средств. Зеркало блокированного главного проекта – самый удобный способ продолжения проведения ставок без малейшего риска и хлопот.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir